Uyanık'tan Karaduman'a övgü... - Son Dakika Samsunspor Haber

Uyanık'tan Karaduman'a övgü... - Son Dakika Samsunspor Haber

8 Kasım 2021 - 15:35

Uyanık’tan Karaduman’a övgü…

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ile birlikte Samsumspor Kulübü’nü ziyaret etti. Ziyarette Karaduman ile Uyanık arasında ilginç diyalog yaşandı.

Uyanık’tan Karaduman’a övgü…
Son Güncelleme :

12 Aralık 2018 - 1:44

Sezon başından bu yana Samsunspor’u maçlarda yalnız bırakmayan Başkan Hakan Karaduman’ın Manisaspor karşılaşmasında yaşadığı sevinç büyük ilgi görmüştü.

Ziyarette iki başkan arasında gerçekleşen sohbette Uyanık, o sevinç fotoğrafını gündeme getirdi. Cebinden telefonunu çıkartan İsmail Uyanık, sevinç fotoğrafını Başkan Karaduman’a gösterirken, “Hakan Başkana helal olsun. Samsunspor’u hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Manisaspor maçında yaşadığı sevinç beni çok etkiledi. Yürekten, içten ve samimi. Samsunsporluluk işte bu. Bir kez daha tebrik ediyorum” dedi. Başkan Karaduman ise, “Samsunspor her şeyimiz, ortak sevdamız. Maçları heyecan içerisinde seyrediyorum. İsmail Uyanık ve ekibiyle Samsunspor hedefine ulaşacaktır. Ben Uyanık ve takımı bir kez daha tebrik ediyorum. Şu anda gayet güzel gidişat var” diye konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.