Vakıfbank’tan emeklilere yeni destek! Hesaplara 20.000 TL yatırılıyor!

Vakıfbank’tan emeklilere yeni destek! Hesaplara 20.000 TL yatırılıyor!

Vakıfbank emeklilere yönelik yeni kampanyasını açıkladı. Bu kampanya kapsamında emekliler hem maaş promosyonu alıyorlar hem de ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar.

Emekliler için son dönemlerde açıklanan en dikkat çekici kampanya Vakıfbank’tan geldi. Vakıfbank’ın emekli müşterilere jesti destek kampanyası oldu. Vakıfbank’a başvuru yapan emekliler 20.000 TL tutarında nakit ödeme alabiliyorlar. Tek yapılması gereken ise bir imza atılması. Bu imza karşılığında emeklilerin banka hesaplarına bir kısmı geri ödemesiz şekilde olmak üzere nakit tutarlar yatırılıyor.

EMEKLİLER İÇİN VAKIFBANK JESTİ!

Vakıfbank’ın emeklilere sağladığı imkanların ilk kısmı emekli maaş promosyonundan oluşuyor. Bu kapsamda Vakıfbank’a başvuru yapan emekliler ödemelerini alabiliyorlar. Ancak emekli maaş promosyonu kampanyası kapsamında bazı değişiklikler yapıldı. Emekliler artık tek tutar üzerinden ödeme alabiliyorlar. Daha önce olduğu gibi maaşa göre ödeme büyük oranda rafa kaldırıldı. En düşük emekli maaşı 10.000 TL olunca emekli maaş promosyonu kampanyaları da değişti. Emekliler için ödenen maaş promosyonlarının en üsr maaş aralığı 10.000 TL ve üzeri olarak uygulanıyordu. Şimdi en düşük emekli maaşı da bu seviyeye ulaşınca tüm emeklilere tek tutar üzerinden ödeme yapılmaya başlandı. Vakıfbank’ın emekli maaş promosyonu kampanyası kapsamında emeklilere 5.000 TL nakit ödeme yapılıyor.

İHTİYAÇ KREDİSİ VERİLİYOR

Vakıfbank emekli maaş promosyonu kampanyasından yararlanan emekli müşteriler için bir de ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor. Bu çerçevede emeklilerin hesaplarına 15.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi tanımlıyor ve müşteri isterse bunu hemen kullanabiliyor. 36 ay vadeli olarak tanımlanan bu ihtiyaç kredisinin taksitleri emeklilerin maaşlarından aydan aya otomatik olarak tahsil ediliyor. Böylece emekli müşteriler bir de kredi taksitlerini takip etmek gibi bir zorunluluk ile karşılaşmıyorlar.

20.000 TL PARA YATIYOR

Vakıfbank’ın emeklilere yapmış olduğu jest kampanyası kapsamında hesaplara toplamda 20.000 TL para yatırılıyor. Bu ödemenin 5.000 TL’lik kısmı emekli maaş promosyonu olduğu için geri ödenmiyor. Kalan kısım ise ihtiyaç kredisi olduğu için geri ödeniyor. Ayrıca istemeyen müşteriler sadece maaş promosyonunu alıp ihtiyaç kredisine hiç de dokunmuyorlar. Bu konuda inisiyatif tamamen müşteriye bırakılıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.