Yılmaz, “Karanlık değil aydınlık günler tek hedefimiz”

Yılmaz, “Karanlık değil aydınlık günler tek hedefimiz”

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, “Karanlık günler değil, aydınlık günler bizim tek hedefimizdir. AK Parti büyük bir ailedir bu ailenin içerisinde 81 milyon insan vardır ve tek vücuttur.” dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti'nin 17. kuruluş yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

Mesajında, 14 Ağustos 2001’in Türkiye’nin yeniden hayat bulduğu, güçlenmeye başladığı, Türk demokrasi tarihinin önemli bir dönem noktası olduğuna dikkat çeken Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, “AK Parti, Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ‘Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ sloganıyla kuruldu. İçlerinde vatan ve millet sevgisiyle başlattıkları bu kutlu yürüyüş milyonların desteğini, sevgini gördü.” diye konuştu.

“AK PARTİ GÜCÜNÜ HALKTAN ALDI”

“Türkiye’de siyasi ve ekonomik sıkıntılar baş gösterdiği, halkın ümitsizliğe kapıldığı bir anda AK Parti ışık olmuş, yeni bir sayfa açmıştır.” diyen Yılmaz, “Ülkenin kalkınması, gelişmesi, halkımızın refah düzeyinin artması için çalışıldı. Demokrasinin, hukukun, ekonominin güçlenmesi için mücadeleler verildi, büyük başarılar sağlandı. Fedakarlıklar, özveriler sayesinde eski siyaset ve yönetim tarzı bir kenara bırakıldı, halkıyla kucaklaşan, bütün olan yönetim tarzına geçildi. Zorluklarla geçen 17 yılda AK Parti birçok saldırı, kapatma girişimi ve engellerle karşılaştı. Halkından gücünü alan AK Parti, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde dik duruş, mücadele ile tüm iç ve dış güçlerin kirli oyunlarını geri püskürttü.15 Temmuz hain darbe girişimi ise ülkemize yapılan en büyük hainlik, saldırı idi. Türkiye’nin önüne duvar örmek, çöküş yaşamasını, parçalanmasını isteyen şer güçler bunu en son kanlı saldırı şekilde gerçekleştirmeye kalkıştı. Bunu da başaramayınca şimdi ekonomik savaş açarak gerçekleştirme yoluna girdiler.” şeklinde konuştu.

“AYDINLIK GÜNLER BİZİM TEK HEDEFİMİZ”

Milletvekili Yılmaz, mesajına şöyle devam etti; “Türkiye her zaman olduğu gibi kenetlendi, tek vücut oldu. Söz konusu vatan olunca gerisinin teferruat olduğunu her zaman gösterdik, yine göstereceğiz. Karanlık günlerin değil, aydınlık günler bizim tek hedefimiz. AK Parti büyük bir ailedir. Bu ailenin içerisinde 81 milyon insan vardır. Geleceğe emin adımlarla ilerlemek için hedef koyan, bu doğrultuda çalışan parti, AK Parti’dir. 2023-2053-2071 hedefleri bu hizmet seferberliğinin göstergesidir. Yerli üretimin, ihracatın artması, daha güçlü bir ekonominin oluşması, eğitimde, sağlıkta, kültürde, sanatta her alanda gelişim, dünya lideri ülke olma yolunda ortaya konulan hedefler halkımızın desteğiyle gerçekleşecektir. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde aydınlık günler için çalışan AK Parti, gönüllerin partisidir. Gönüller bir olduğu için bizim üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir iş yoktur. Halka hizmeti ilke edinen AK Parti’nin, bu büyük davanın içinde yer almaktan, hizmet etmekten onur duyduğumu belirtmek isterim. Bu duygu ve düşüncelerle AK Parti’nin 17. kuruluş yıl dönümünü kutlarım.”

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.