ADANADEMİRSPOR DA ŞOK GELİŞME.. BAŞKAN... - Son Dakika Samsunspor Haber

ADANADEMİRSPOR DA ŞOK GELİŞME.. BAŞKAN... - Son Dakika Samsunspor Haber

18 Eylül 2021 - 17:48

ADANADEMİRSPOR DA ŞOK GELİŞME.. BAŞKAN…

TFF 2.lig de Samsunspor ile birlikte şampiyonluğun en büyük adaylarından Adanademirspor da deprem etkisi yaratan bir istifa kararı..

ADANADEMİRSPOR DA ŞOK GELİŞME.. BAŞKAN…
Son Güncelleme :

27 Ocak 2021 - 0:13

TFF 1.lig de Samsunspor’un şampiyonluk yarışındaki rakiplerinden Adanademirspor’da akşam saatlerinde şok bir gelişme yaşandı. Ömer Şişmanoğlu’nu Transfer eden Ads’de Başkan Murat Sancak Mavi Lacivertli taraftarların bu transfere verdiği tepkiler sonrası görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Adanademirspor Başkanı Murat Sancak konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi;

”Evet çok değerli ADS Taraftarları, ben yönetilmem, yönetirim demiştim, çok sevmeme, saygı duymama rağmen bu görevde kalmam mümkün değil, kulübü aldığım gibi devredecem, söz verdiğim her yıl yapmam gereken bağışlarıda yapacam. hakkınızı helal edin, ben ediyorum, Allah a emanet olun sonu.

Yarın başkan vekili atayacağım kongreye götürecek, buradan Adanalı işadamlarına sesleniyorum ads ye sahip çıkın, yeni yönetim oluşana kadar yetkiyi devredeceğim kişi yeni yönetim oluşana kadar kararlıkla yönetecektir.”

Hatırlayacağınız üzere Ömer Şişmanoğlu geçtiğimiz sezon Erzurumspor ile şampiyonluk yaşamış şampiyonluk kutlamasında “Adana ağlama” sözleri ile çektiği video sosyal medyada tepki toplamıştı. Bu tepkiler sonrası Ömer Şişmanoğlu’nun Adanademirspor’a transfer olması büyük tepki gördü ve bu transfer iptal edildi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.