Adana Demirspor - İstanbulspor Maçında Skandal Görüntüler | Son Dakika Samsunspor Haber

Adana Demirspor - İstanbulspor Maçında Skandal Görüntüler | Son Dakika Samsunspor Haber

11 Haziran 2021 - 19:27

Adana Demirspor – İstanbulspor Maçında Skandal Görüntüler

Yılport Samsunspor’u yakından ilgilendiren Adana Demirspor-İstanbulspor maçında skandal görüntüler..

Adana Demirspor – İstanbulspor Maçında Skandal Görüntüler
Son Güncelleme :

13 Mart 2021 - 19:56

Adana Demirspor – İstanbulspor maçında ev sahibi ekibin attığı golden sonra Trtspor kameralarının tribünleri çektiği bir görüntü Televizyon başındaki taraftarları şaşkına çevirdi.

Adana Demirspor-İstanbulspor maçında ev sahibi ekip taraftarları locaları hınca hınç doldurdular. Pandemi nedeliyle müsabakalara taraftar alımı olmazken TFF gözlemcilerinin bu görüntülere nasıl izin verdiği ise kafalarda soru işareti bıraktı.

Trtspor’dan naklen canlı yayınlanan maçta ayrıca Adana Demirspor localarından gelen ıslık, yuhalama ve tezahürat sesleri ise izleyicilerin dikkatinden kaçmadı.

Öte yandan bir çok taraftarlar sosyal medyadan; “Adana Demirspor- İstanbulspor maçında stat taraftarla dolu nasıl oluyor bu işler TFF millet üst üste maç izliyor. İş Samsunspor’a gelince gözlemci akredite kontrollerinde tavan yapıyor.

Adana Demirspor- İstanbulspor maçında stat taraftarla dolu nasıl oluyor bu işler TFF Millet üst üste maç izliyor.” Mesajları ile Türkiye Futbol Federasyonuna tepkilerini dile getirdiler.

İşte Adana Demirspor-İstanbulspor maçındaki sosyal medyada geniş yankı uyandıran o görüntüler aşağıdaki görselde sizlerle..

 

 

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.