Amatör Kartlar 9 Kişiyle 1 Puan | Son Dakika Samsunspor Haber

Amatör Kartlar 9 Kişiyle 1 Puan | Son Dakika Samsunspor Haber

12 Haziran 2021 - 07:25

Amatör Kartlar 9 Kişiyle 1 Puan

Amatör Kartlar 9 Kişiyle 1 Puan
Son Güncelleme :

16 Mart 2021 - 10:39

TFF 1.ligin 27. Haftasında Samsunspor deplasmanda Altınordu ile karşı karşıya geldi.. Samsunspor için büyük önem taşıyan karşılaşmada Kırmızı Şimşekler maça iyi başladı..

Rakip kalede her geçen dakika etkili olan ve üstünlüğünü ve kalitesini rakibine hissettiren kırmızı beyazlilar adeta gol bulmak için var güçleriyle Altınordu kalesini abluka altına aldılar..

Tam da bu dakikalarda Gökhan alsan rakibine yaptığı sert müdahale sonrası kırmızı karttan ucuz kurtuldu.. Ancak aynı gökhan alsan aynı hareketi 10 dakika sonra tekrarlamasından azından ikinci sarı karttan kırmızı kartla oyundan atıldı..

On kişi kalan Samsunspor yine de oyundan düşmedi ve mücadelenin ilk yarısı 0-0 tamamlandı.. maçın ikinci yarısında yapılan değişiklikler sonrası oyuna dahil olan Nadir Çiftçi Samsunspor için büyük önem taşıyan belki de ligde şampiyonluğumuzun ateşini fitilleyeceğimiz bu deplasmanda gereksiz bir kırmızı kart görerek takımını 9 kişi bıraktı..

Her iki futbolcunun da amatör bir şekilde kırmızı kart görmesinde ardından Samsunspor sahada dokuz kişi azimli bir şekilde Savaşan bir oyun stili ile mücadeleyi berabere tamamlayarak sahadan bir puanla ayrılmasını bildi..

Samsunspor yönetim kurulunun her iki futbolcu ile ilgili gereken kararı alacağına adım gibi eminim.. Bizim için bu denli hayati derecede önem taşıyan bir karşılaşmada bu kadar basit hatalar yapmak kimsenin hattine değil..

Artık bu maç geride kaldı tek hedefimiz sağımızda oynayacağımız Giresunspor’u yenmek olsun.. lider kimmiş nasıl olurmuş herkese gösterelim.. sahada dokuz kişi kalan takımımızın nasıl mücadele ettiğini gördük bu takım eminimki Giresunspor ‘da evimize mağlup ederek zirveye oturacaktır..

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.