Başak Burcu İnsanının 11 Özelliği

Başak Burcu İnsanının 11 Özelliği

Astroloji kuşağının 6. burcudur Başak. Yönetici gezegeni Merkür olan bu burcun elementi topraktır. Kibar oluşları ve görüntülerine verdikleri önem sayesinde, girdikleri ortamda hemen fark edilirler. Manevi değerlerine sıkı sıkıya...

Astroloji kuşağının 6. burcudur Başak. Yönetici gezegeni Merkür olan bu burcun elementi topraktır. Kibar oluşları ve görüntülerine verdikleri önem sayesinde, girdikleri ortamda hemen fark edilirler. Manevi değerlerine sıkı sıkıya bağlı olmaları da aile ve arkadaşlıklarının sağlam olmasını kılar. Başak burcu bayanı diğerlerinden ayırt eden karakteristik özellikleri vardır.

Titizlik

Başak burcunda olan bayanların en belirgin özelliğidir titiz oluşları. Yaşadıkları her alan temiz ve hatta hijyenik olmalıdır. Temiz olmayan ortamlarda huzursuz olurlar.

Düzen

Titizlik huyunun yanı sıra çalıştıkları ortam düzenli değilse konsantre olamazlar.

Mükemmeliyetçilik

Yaptıkları işi, kurdukları cümleleri bile mükemmele ulaştırma güdüsüyle durmadan kendilerini geliştirmek için uğraşırlar.

Çalışkanlık ve Zeka

Üstlerine düşen görevi aksatmadan, bekletmeden zamanında yapmayı çok severler. Bilgiye çok önem verirler, araştırır ve doğru olanı mutlaka bulurlar.

İyi Bir Gözlemci ve Şüpheci

Kafalarındaki konular çözüme ulaşana kadar her şeye şüphe ile yaklaşırlar. Çevrelerindeki bayanları ve olayları çok iyi gözlemlerler. Ayrıca doğru olanı bildikleri için, yanlışı eleştirmekte dillerinden hiç sakınmazlar.

Dürüst

Sizinle ilgili fikirleri ne ise onu söyler, sevmiyorsa zaten yanınızda olmayacağı için de ondan gelecek eleştirilere kulak asmanız iyiliğinize olacaktır.

İyi Bir Konuşmacı

Bilgiye önem vermeleri ve mükemmeliyetçi oluşları konuşmalarını etkili kılar. Cümleleri mantıklı ve vurgulamaları iyidir.

Yardımsever

Başak burcu bir arkadaşınız varsa çok şanslısınız. Başınız beladaysa gecenin ortasında aramanızı asla yadırgamayacak, aksine, iki eli kanda olsa da koşarak gelecektir. Canınızı sıkan ne varsa verdiği öğütler ve samimiyeti sayesinde de rahatlatır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.