BAŞKAN, TARAFTAR, GÜÇ.. ELDE VAR PLAY-OFF - Son Dakika Samsunspor Haber

BAŞKAN, TARAFTAR, GÜÇ.. ELDE VAR PLAY-OFF - Son Dakika Samsunspor Haber

24 Ekim 2021 - 13:02

BAŞKAN, TARAFTAR, GÜÇ.. ELDE VAR PLAY-OFF

BAŞKAN, TARAFTAR, GÜÇ.. ELDE VAR PLAY-OFF
Son Güncelleme :

13 Nisan 2019 - 19:51

Yılport Samsunspor Başkanının, Yönetiminin ve en çok da taraftarlarının tüm çabalarına rağmen gerek oyuncuların performansı gerekse Teknik heyetin tercih hataları ve gerekse de inanılmaz hakem hataları nedeniyle TFF 2.ligden lider olarak Sportoto 1.lige lider olarak çıkma hakkını kaybetti…

 

Bana sorarsanız da tüm etkenler bir yana Samsunspor göz göre göre bunca avantajı lehine çeviremedi ve kendi elleriyle liderliği Keçiörengücüne bıraktı..

 

Hala inanamıyorum..

Ligin üst sırası ile orta sırası arasında uçurum kadar fark varken,.

Taraftar bakımında Samsunspor’un ligdeki tüm takımlara açık ara fark atmışken..

Maddi sıkıntının yaşanmadığı tek Kulüp Yılport Samsunsporkan.. Nasıl olur da bu takım ligdeki en hayati derecede önemli maçlar olan Keçiören ve Sarıyer karşılaşmalarında sahadan beraberlikle ayrılır inanılır gibi değil.. Birde çok az umudumuz varken 1-0’da geriye düşmemize rağmen 2-1 öne geçtiğimiz Hacettepe (ligin en genç en düşük bütçeli takımı) ile uzatmalarda kalemizde gördüğümüz golle sahadan berberlikle ayrılmamızı insan kabullenemiyor..

 

Sezon başından beri bunu söyler bunu savunuyorum.. Kendinize gelin beyler.. Bu Kulüp diğer oynadığınız yada gördüğünüz Kulüplere benzemez.. Hele ki alacaklarınızı takır takır alırken, Futbolun tüm nimetlerinden yararlanırken bu camiayı üzmeye hiç mi hiç hakkınız yok..

 

Artık ligi bir kenara bıraktı.. Bu takımın acilen Play-offlara konsantre olması lazım.. Bakalım İsmet hocanın farkını Play-offlar da görecekmiyiz çok merak ediyorum.. Bu takımın acilen olumlu bir hava yakalaması lazım.. Aksi taktir de mazallah Play-offlar da daha kötü Samsunspor görebiliriz.. Başkanıyla, Yönetimiyle, Taraftarıyla ve Bürokratlarıyle Tüm Samsun Şehri sizinle.. Sizde kendinizi Play-offlara odaklayın ve tüm sezon boyunca üzdüğünüz bu camiayı Play-offlarda şampiyon olarak 1.lige çıkarak sevindirin..Esen Kalın…

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.