Çarşambaspor Play-Off Aşkına | Son Dakika Samsunspor Haber

Çarşambaspor Play-Off Aşkına | Son Dakika Samsunspor Haber

12 Haziran 2021 - 00:41

Çarşambaspor Play-Off Aşkına

Çarşambaspor Play-Off Aşkına
Son Güncelleme :

26 Mart 2021 - 22:55

3. lig 3. grupta mücadele veren yeşil beyazlı Çarşambaspor gecen hafta İçel deplasmanından talihsiz bir yenilgi alarak taraftarlarını üzdü..

İyi futbol sergilemesine rağmen İçelspor kalecisini geçemeyen yeşil beyazlılar en az bir beraberliği kaçırmış oldular.. Bu hafta kendi sahasında Şile Yıldızspor’u konuk edecek olan Çarşambaspor için çok önemli bir müsabaka olacak..

40 puanlı çarşamba spor ve 39 puanlı şile Yıldızspor playoff da kalmak adına büyük bir mücadele örneği sergileyecekler Çarşambaspor her gecen hafta üzerine koyarak güzel futbol sergilemesi ilerisi için umut veriyor..

3 lige yeni çıkan bir ekip olarak basarılı sonuçlar alarak zirveyi zorlayan yeşil beyazlılar Şile yıldız maçında kazanarak puanını 43 e çıkarmak istiyor…

Başarılı teknik direktör Kenan Yelek taktiksel yönden takımını başarılı kılarken üstün bir performans sergileyerek Çarşambaspor’u playofdan 2 lige çıkarmak için mücadele veriyor…

Artık ligin boyu kısalıyor bu grupta şampiyonluğa oynayanlar play-off içerisinde kalmaya çalışanlar ve küme düşme mücadelesi veren takımların kıyasıya bir mücadelesine dönüştü…

yeşil beyazlı Çarşambaspor’un yüksek grafik çizmesinin en büyük mimarlarından olan Çarşamba Belediye Başkanı sayın Halit Doğan’ın takıma vermiş olduğu maddi ve manevi destekler sayesinde tabi bu başarının gizli bir kahramanı da var..

Çarşambaspor Başkanı Özkan Yıldırım ayrıca as başkan Ersin Sandıkçı ve genel kaptan Kadir Yücebaş ile Çarşambaspor’un yönetiminin tamamı islerini güçlerini terk ederek takımın başarılı olabilmesi için maddi ve manevi herşeylerini ortaya koyarak takımı deplasmanlarda yanlız bırakmayarak bu başarıda payı olan isimlerdir..

Tabi bu hafta oynanacak olan kendi elimizdeki Şile Yıldızspor’ı mağlup ederek play-off daki yerini garantilemesi gerekiyor.. Yıllardır takip ettiğim toprağımın takımı efsane yeşil beyazlı Çarşambaspor bu sezon sonu şampiyon olarak 2 ligde yerini alacağını umut ediyorum. HER SEY BÜYÜK ÇARŞAMBASPOR İÇİN..

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.