Çarşambaspor’da Hedef Lider Soma | Son Dakika Samsunspor Haber

Çarşambaspor’da Hedef Lider Soma | Son Dakika Samsunspor Haber

11 Haziran 2021 - 10:01

Çarşambaspor’da Hedef Lider Soma

Çarşambaspor’da Hedef Lider Soma
Son Güncelleme :

04 Mart 2021 - 16:43

3.lig 3.grupta mücadele veren efsane yesilbeyazli Çarşambasporspor lig puan cetcelinde 36 puan ile 5. sırada playofun içinde yeralmaktadır Bu haftayı bay geçirecek olan yeşil beyazlı Çarşambasporspor 11 mart perşembe günü saat 14 de kendi evinde lig lideri Somadporu konuk ediyorlar..

 

zorlu geçmesi beklenen bu müsabakaya büyük önem veren yesilbeyazlilar somasporu kendi evinde devirerek moral depolamayi arzu ediyorlar. Sakat ve cezalisi bulunmayan Çarşambasporspor  bu müsabaka için ara vermeden deneyimli teknik direktör Kenan Yelek idaresinde çalışmasını durmadan dinlenmeden sürdürüyorlar.. Hergün sabah ve aksam olmak üzere günde çift idman yaparak soma maçına hazirlanan yeşil beyazlilarda model en üst düzeyde..

 

Çarşambasporspor kulüp başkanı Özkan Yıldırım mesaisini her gün kulübe gelerek yönetim kurulu arkadaşları ile beraber futbolcuların moral ve motivasyonları en üst düzeyde tutmaya çalışıyorlar..

 

Çarşambasporspor için büyük önem arzeden somasporu müsabakası için lideri devirmenin  hesabını yaşamak istiyorlar her zaman Çarşambasporspor olmasa olmazı.. Çarşamba Belediye Başkanı sayın Halit Doğan başkanından desteklerini alarak gelecek hafta oynanacak soma maçının heyacini yaşamayan başladılar.. Efsane Çarşambasporspor bana gire zor maçların takimi Somayı devirecegine bütün kalbimle inanıyorum.. 50 yildir takip ettiğim Çarşambasporspor’a Somaspor maçında başarılar diliyorum HERŞEY BUYUK ÇARŞAMBASPOR İÇİN..

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.