DİSİPLİN KURULU'NDAN GİRESUNSPOR’A ŞOK CEZA - Son Dakika Samsunspor Haber

DİSİPLİN KURULU'NDAN GİRESUNSPOR’A ŞOK CEZA - Son Dakika Samsunspor Haber

17 Eylül 2021 - 20:38

DİSİPLİN KURULU’NDAN GİRESUNSPOR’A ŞOK CEZA

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu TFF 1.lig ekiplerinden Giresunspor’a ceza yağdırdı..

DİSİPLİN KURULU’NDAN GİRESUNSPOR’A ŞOK CEZA
Son Güncelleme :

28 Ocak 2021 - 21:07

PFDK Giresunspor’a ceza yağdırdı. İşte Disiplin Kurulundan yapılan ceza açıklamaları şöyle;

“GİRESUNSPOR Kulübünün, 24.01.2021 tarihinde oynanan GİRESUNSPOR-AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR TFF 1. Lig müsabakasında, protokol tribününe talimatta belirlenen sayıdan fazla kişinin alınması ve protokol tribününde yer alan mensuplarının sosyal mesafe kuralına uymamalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 24.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)

Aynı müsabakada GİRESUNSPOR Kulübünün, protokol tribününde yer alan mensuplarının sosyal mesafe kuralına uymamalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 12.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada GİRESUNSPOR Kulübünün, localara usulsüz seyirci alınmasından dolayı FDT’nin 49/1. maddesi uyarınca ve FTD’nin 13. maddesinin uygulanması suretiyle 13.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)

GİRESUNSPOR Kulübü sporcusu MICHAL JAN NALEPA’nın, rakip takım sporcusuna yönelik şiddetli hareketi nedeniyle 3 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 6.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada GİRESUNSPOR Kulübü sporcusu MAMADOU DIARRA’nın, rakip takım sporcusuna yönelik şiddetli hareketi nedeniyle 3 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 6.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Karar verilmiştir.”

İşte Giresunspor-Balıkesirspor maçında yaşanan olaylar aşağıdaki videoda sizlerle..

 

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.