DÜNYA ŞAMPİYONU BAŞKAN DOĞAN’I ZİYARET ETTİ - Son Dakika Samsunspor Haber

DÜNYA ŞAMPİYONU BAŞKAN DOĞAN’I ZİYARET ETTİ - Son Dakika Samsunspor Haber

17 Eylül 2021 - 20:55

DÜNYA ŞAMPİYONU BAŞKAN DOĞAN’I ZİYARET ETTİ

Antalya’da gerçekleştirilen Muaythai Minik Yıldız Gençler Dünya Şampiyonası’nda Minikler 30 kiloda Dünya Şampiyonu olan Zeynep Çam ve antrenörü Zarif DurgutÇarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’ı ziyaret etti.

DÜNYA ŞAMPİYONU BAŞKAN DOĞAN’I ZİYARET ETTİ
Son Güncelleme :

08 Ekim 2019 - 15:16

Antalya’da 26 Eylül-5 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen Muay-thai Minik Yıldız Gençler Dünya Şampiyonasında Türk Milli Takımı adına ringe çıkan Çarşambalı sporcusu Zeynep Çam, finalde Ukraynalı rakibini yenerek Minikler 30 kiloda Dünya Şampiyonu oldu.

Sporcu Zeynep Çam “Aylardır şampiyonaya hazırlandım ve Türk Milli Takım formasını giyerek ülkemi şampiyonada temsil ettim. Dünya şampiyonu olarak evime döndüm. Bu süreçte bana destek olan Çarşamba Belediye Başkanımız Halit Doğan’a çok teşekkür ederim.”diye konuştu.

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan “Küçük yaşta, büyük başarı elde eden sporcumuzu kutluyorum. Çok çalışarak bizleri yine ay yıldızlı forma ile dünya ya tanıtmaya devam edecek, daha nice başarılar elde edeceğine gönülden inanıyorum. Sporcularımıza her zaman destek vereceğiz. Dünya Şampiyonu olan sporcumuz Zeynep Çam’ı ve Antrenörü Zarif Durgut’u tebrik eder, başarılarının devamını dilerim”dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.