Faturada adı soyadı yazan emeklilere 5.000 TL ek ödeme müjdesi!

Faturada adı soyadı yazan emeklilere 5.000 TL ek ödeme müjdesi!

En yüksek emekli maaşı promosyonu için emeklilerin araştırmaları devam ederken günün güzel haberi emeklilere geldi. Otomatik ödeme talimatı veren emeklilere ek promosyon ödemesi yapılacak.

Faturada adı soyadı yazan emeklilere 5.000 TL ek ödeme müjdesi! - Yükselen enflasyon emeklinin sırtındaki geçim derdinin her geçen gün biraz daha ağırlaşmasına neden olurken günün ilk güzel haberi bu sefer emeklilere geldi.

ING Bank yapmış olduğu açıklama ile emekli maaşı promosyonu alan emeklilere yönelik olarak ek ödeme yapacağını duyurdu. Banka tarafından yapılan açıklamada emekli maaşı promosyonu kampanyasında sözleşme imzalayan emeklilere 5 bin liraya varan tutarda otomatik ödeme talimatı hediyesi verileceği ifade edildi.

ING BANK 5.000 TL OTOMATİK ÖDEME TALİMATI KAMPANYASI BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Kampanyadan, 10 Ocak 2024 – 31 Ocak 2024 tarihleri arasında Bankamızdan ilk kez emekli maaşını alacak ve bu tarihler arasında nakit promosyonu vadesiz hesabına yatan emekli maaş müşterileri, otomatik fatura talimatı vermeleri ve vadesiz hesaplarına bağlı bir destek hesap ürününe sahip olmaları koşuluyla faydalanabilir.

Kampanyaya katılım için 10 Ocak 2024 – 31 Ocak 2024 tarihleri arasında SGK Kapsamında Gelir/Aylık Alanlara Ek Promosyon Ödenmesine İlişkin B ilgi ve Katılım Formu‘nun alınmış olması gerekir. Kampanyaya katılmak için 31 Ocak 2024 tarihine kadar vadesiz hesaptan tanımlı Otomatik Fatura Talimatlarının verilmiş olması ve vadesiz hesaplarına bağlı bir destek hesap ürününe sahip olunması gerekir.

ek-promosoyn.jpg

Bu tarihten sonra verilen ve iptal edilip yeniden verilen Otomatik Fatura Talimatları veya açılacak destek hesaplar kampanya kapsamında sayılmaz.

Kampanya kapsamında vadesiz hesaplarına bağlı bir destek hesap ürününe sahip müşterilerin vadesiz hesaplarından vereceği ilk Otomatik Fatura Talimatı’na 1.000 TL, ikinci Otomatik Fatura Talimatı’na 1.000 TL, üçüncü Otomatik Fatura Talimatı’na 1.000 TL, dördüncü Otomatik Fatura Talimatı’na 1000 TL, beşinci Otomatik Fatura Talimatı’na 1000 TL olmak üzere, toplamda en fazla 5.000 TL ek nakit promosyon ödenir. 5 adetten fazla fatura talimatı verilmesi durumunda ek bir tutar ödenmez.

ING BANK EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONU NE KADAR, KAÇ TL?

Bu şartları yerine getiren emekliler ek ödeme imkanından yararlanabilecekler. Ek ödeme ile beraber emeklilere ING Bank tarafından teklif edilen promosyon tutarı 15 bin liraya çıkartıldı. Emeklilerin kampanyadan yararlanmak için maaşlarını bu bankaya taşımaları ve 3 sene boyunca bu bankadan almaya söz vermeleri yeterli olacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.