GÜZEL FUTBOL ZOR, TRANSFER ÖNEMLİ - Son Dakika Samsunspor Haber

GÜZEL FUTBOL ZOR, TRANSFER ÖNEMLİ - Son Dakika Samsunspor Haber

20 Ocak 2022 - 12:10

GÜZEL FUTBOL ZOR, TRANSFER ÖNEMLİ

GÜZEL FUTBOL ZOR, TRANSFER ÖNEMLİ
Son Güncelleme :

28 Aralık 2020 - 22:10

TFF 1.lig de hemen hemen her hafta oynanan maçların özetlerini, gollerini ve karantina günlerinde bir çok maçıda takip ediyoruz.. Herkes tarafından dikkat çeken konusu ise 1.lig de göze hoş gelen futbol oynanmıyor..

 

 

O nedenle bu ligde güzel oyundan çok işin sonunda kazanmak ön planda.. Kazanan takımın hocası sahadaki oyundan memnun olmasada, Mücadele ve 3 puan bir nebze olsun tatmin ediyor..

 

 

Zirveye oynayan Altay, Adanademirspor ve Samsunspor bu hafta göze hoş gelen futbol oynamasalarda sahadan galibiyetle ayrıldılar.. Büyük takım olmakta bunu gerektirir.. Sezon sonuna kadar hangi takım kötü oynasada sahadan galibiyle ayrıldığı taktirde şampiyonluğu göğüsleyen taraf olacaktır..

 

 

Ancak Samsunspor devre arasında orta saha, Kanat ve golcü oyuncu transferlerinde başarılı olursa bu hem Ertuğrul hocanın tercihlerde elini güçlendirir hemde Yılport Samsunspor’u hedefe doğrudan götürür..

 

 

Ligde her takımın bir birini yenmesi nedeniyle dengeler her hafta değişiyor.. Samsunsporun transferde nokta atışı yapması lazım ve kötü oynadığı maçlarda da tıpkı İlyas Kubilay gibi kilidi açacak futbolculara sahip olması lazım..

 

 

Aksi taktirde ligin 25. Haftasından sonra ilk iki ve play-off hattı cadı kazanıma dönüşür..

 

 

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım ve Teknik direktörü Ertuğrul Sağlam ile bu yarışta bir adım önde.. Takım olarakta ritim yakaladığımız taktirde hedefe ulaşacağız.. Maskemizi takalım, Sağlıklı kalalım.. Bir Sevdadır Samsunspor..

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.