Hakem Şansı İlk Kez Samsunspor’a Güldü - Son Dakika Samsunspor Haber

Hakem Şansı İlk Kez Samsunspor’a Güldü - Son Dakika Samsunspor Haber

16 Eylül 2021 - 19:13

Hakem Şansı İlk Kez Samsunspor’a Güldü

Hakem Şansı İlk Kez Samsunspor’a Güldü
Son Güncelleme :

11 Nisan 2021 - 15:03

Ligin başından bugüne kadar hakem hatalarından en çok canı yanan kulüp Samsunspor’du.. Verilmeyen goller, olmayan faullere çalınan düdükler hatta ve hatta kural hatalarının göz göre göre yapılması bizleri gerçekten derinden üzmüştü..

Tabii tüm bu olaylar Samsunspor’un aleyhine olurken hiç ama hiç kimsenim sesi çıkmıyordu.. Ne zamanki Samsunspor birilerinin kuyruğuna bastı, liderliğe bu denli yaklaştı işte bu günlerde herkes Samsunspor’a karşı Avukatlığa soyundu..

Kimse kimseyi kandırmasın.. Tam 28 maç sonra ilk kez Samsunspor’un lehine bir hakem hatası oldu.. Maç 1-0 olsaydı eminimki Samsunspor, Balıkesirspor karşısında skoru 2-1’e getirecekti.. Çünkü bu takım Başkanıyla, hocasıyla ve futbolcularıyla şampiyonluğa inandı..

Kovid, sakatlıklar ve kırmızı kartlara rağmen Samsunspor dimdik ayakta.. Çok büyük bir camiayızki bu denli zorlukların üstesinden gelebiliyoruz..

Şimdi hep birlikte Menemenspor maçına kenetlenmeliyiz.. Rakip sahasında iyi mücadele eden asla pes etmeyen bir takım.. Bunun bilincinde olmalıyız..

Tomanenin durumu yarın belli olacak.. İnşallah bir sorun çıkmaz ve Menemenspor maçında yine takımdakini yerini alır.. Adım adım şampiyonluğa giden bu yolda Samsunspor’umuzun ve Başkanımız Yüksel Yıldırımın her daim yanında olalım.. Şimdi hep destek tam destek zamanı.. Sağlıcakla kalın..

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.