HEDEF ŞAMPİYONLUK - Son Dakika Samsunspor Haber

HEDEF ŞAMPİYONLUK - Son Dakika Samsunspor Haber

20 Ocak 2022 - 13:24

HEDEF ŞAMPİYONLUK

HEDEF ŞAMPİYONLUK
Son Güncelleme :

07 Ağustos 2019 - 14:42

 

Yılport Samsunspor geçen sezonki tuzaga düşmemek adına bu sene takım içerisinde kurallar ağırlaştırıldı.. Bu da yeni sezonda takıma olumlu bir hava karacaktır.. Geçen sezondan daha dinamik ve istekli bir Samsunspor izleyeceğiz.. Bende tıpkı geçen sezon olduğu gibi bu sezonda sahada görev alarak hem stat güvenliğini sağlayacam hemde takımımızı yakından takip etme şansı bulam..

Antrenmanları sıkıcı halinden çıkarıp eğlenceli ve futbolcular tarafından sevilen hale getiren buz takım içerisindeki arkdaşlık havasınıda en yüksek seviyeye çıkarmış oluyor.. Samsunspor Erzurum kampı için gün sayıyor..

13 Ağustosta başlayacak kamp 22 Ağustosta sona ererek bugünler içerisinde 3 Hazırlık müsabaso oynayacak olan Samsunspor ilk maçını Van Belediyespor ile oynayacak.. Erzurumdaki kampın Samsunsporun kaderini değiştirecek düzeyde olması bekleniyor..

Kısacası sert ve zor bir kamp dönemi olacak.. Futbolculara yükleme yapılarak kondisyonu en yüksek seviyelere çıkarılması bekleniyor.. 22 Temmuz da Samsuna dönecek olan Samsunspor 29 Ağustosa kadar Samsunda çalışmalarını sürdürerek ilk maç için Gümüşhaneye hareket edecek.. Gümüşhanede hedefin galibiyet olacağını asla kaybetme gibi bir lüksünün olmayacağını belirterek şampiyonluğun ilk adımı Gümüşhanede atılacaktır.. Yeni sezonda yeni heyecan ile Samsunsporun hal ettiği yerlere geleceğine inancım ve güvencim tam.. Geçen sezon olduğu gibi bu sezonda saha içi güvenliği sağlayacağız. Taraftarlarımızla tek yürek olup hep beraber zafere ulaşacağız.. Ne Mutlu Samsunsporluyum Diyene..

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.