İstanbulspor Mesaisi Sürüyor - Son Dakika Samsunspor Haber

İstanbulspor Mesaisi Sürüyor - Son Dakika Samsunspor Haber

26 Eylül 2021 - 03:52

İstanbulspor Mesaisi Sürüyor

İstanbulspor Mesaisi Sürüyor
Son Güncelleme :

13 Ekim 2020 - 13:55

Yılport Samsunspor hafta sonu kendi sahasında oynayacağı İstanbulspor karşılaşmasının hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor..

Milli maçlar nedeniyle lige verilen arada özellikle COVID-19 testi pozitif çıkan ve sakatlıkları nedeniyle forma şansı bulamayan futbolcular takıma geri döndü.  Kırmızı Şimşekler İstanbulspor maçı hazırlıklarına tam kadro hazırlanıyor..

Rakibimiz sezona iyi başladı.. Oynadıkları futbolda taraflı tarafsız herkes tarafından beğeni kazanıyor.. Bunun bilincinde olarak teknik eğitimmizin rakibi iyi analiz edeceğine ve İstanbulsporu Samsun’dan eli boş göndereceğimizi düşünüyorum..

Lig uzun bir maraton daha sezonun başındayız.. Ancak iç sahada üç puan, deplasmanda bir puan mantığı Samsunspor’u her geçen hafta daha yükseğe taşıyacaktır.. bazı maçlarda elbette puan kayıpları yaşayacağız önemli olan bu kayıplardan en iyi şekilde ders çıkarmak ve aynı hataları bir daha yapmamak..

Bu sebeple her zaman dediğim gibi sabredip başkanımıza teknik heyetimize ve futbolcularımıza güvenmek zorundayız.. Bu takım sezon başından buyana ilk defa tam kadro bir maça hazırlanıyor.. Bunuda dikkate almamız gerek. Tahminimce birkaç maç sonra Samsunspor göze daha çok hoş gelen rakibini ısıran ve maçı ilk yarıdan bitiren bir takım hürriyetine kavuşacaktır..

İstanbulspor maçından sonra görüşmek dileğiyle sosyal mesafemizi koruyalım maskemizi takalım sağlıklı bir şekilde hayatımıza devam edelim.. esen kalın..

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.