Kahrolmamak Elde Değil Samsunspor - Son Dakika Samsunspor Haber

Kahrolmamak Elde Değil Samsunspor - Son Dakika Samsunspor Haber

18 Eylül 2021 - 06:03

Kahrolmamak Elde Değil Samsunspor

Kahrolmamak Elde Değil Samsunspor
Son Güncelleme :

14 Nisan 2021 - 16:06

Yılport Samsunspor deplasmanda Menemenspor ile karşı karşıya geldi.. Bizim için çok önemli bir deplasman olan Menemenspor deplasmanında Mathias’ın golüyle 1-0 öne geçti..

Kırmızı şimşekler bu golle birlikte hepimizi 3 puan adına ve bol goller için umutlandırdı.. Ancak işler hiç istediğimiz gibi gitmedi.. Önce Mohammed sonrasında ise M.Ban’ın gollerine engel olamayan Samsunspor bir anda mücadelede 2-1 geriye düştü..

Maçın ikinci yarısının büyük bir bölümünde Samsunspor rakibine üstünlük sağlasa da bu u ne yazıkki skora yansıtamadı.. Böylesine önemli bir maçta futbolcuların isteksiz ve formsuz olmaları beni derinden üzdü..

Bir mucize oldu ve Samsunspor şans golüyle Menemen’de son dakikalarda 2-2’yi yakaladı ve mutlak 3 puan parolasıyla çıktığımız bu maçta 1 puanı bile zorla kurtardık..

Şu maçı izlerken kahrolmamak elde değil sevgili okurlarım.. Bu maçtan dersler çıkarmalıyız.. Yol yakınken hatalarımızı görmeli ve bir daha aynı hatalara düşmemiz gerek.. Aksi taktirde çok istediğimiz şampiyonluk elimizden kayar gider.. Benden demesi..

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.