LİDER SAMSUNSPORUN HEDEFİ KAPALI GİŞE - Son Dakika Samsunspor Haber

LİDER SAMSUNSPORUN HEDEFİ KAPALI GİŞE - Son Dakika Samsunspor Haber

25 Ocak 2022 - 19:19

LİDER SAMSUNSPORUN HEDEFİ KAPALI GİŞE

LİDER SAMSUNSPORUN HEDEFİ KAPALI GİŞE
Son Güncelleme :

04 Şubat 2020 - 22:21

Samsunspor haftalardır süren liderlik serüveninin hafta sonu Samsun 19 Mayıs stadyumunda oynanıacak Afjet Afyonspor maçıyla pekiştirmek istiyor..

Şimşekler bu maçla beraber hem en yakın rakibi Manisa FK ya göz dağı vermek hemse bu ligde tek büyüğün kendisi olduğunu herkes açık bir şekildr göstermek istiyor..

Bu nedenle Samsunspor taraftarları pazar günü oynanacak Samsunspor-Afjet Afyonspor maçında stadyumu hınca hınç doldurmayı ve yeni stadyumun maraton tribününde koreografi şov yapmayı planlıyorlar..

Samsunspor son haftalarda vasat futbol oynasada tecrübeli isimleriyle sonuca gitmeyi ve sahadan 3 puanla ayrılmayı başardı.. Bu ligde her hafta iyi futbol beklenmiyor anca artık hatanın telafisi yok..

Son derece dikkatli olmalıyız ve hedefe adım adım ilerlemeliyiz.. Bu ligin kilit maçı Manisa FK-Samsunspor maçı.. Bu mücadele öncesi Samsunspor’a bol bol moral lazım.. Taraftarlarımız her geçen gün takıma olan güveni artıyor.. Bu duygu düşünce ile hafta sonu herkesi Samsun 19 Mayıs stadına bekliyorum.. Kalın sağlıcakla..

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.