LİDERLİK BEKLENTİ, UŞAK MAÇI TELAFİ - Son Dakika Samsunspor Haber

LİDERLİK BEKLENTİ, UŞAK MAÇI TELAFİ - Son Dakika Samsunspor Haber

23 Ekim 2021 - 14:28

LİDERLİK BEKLENTİ, UŞAK MAÇI TELAFİ

LİDERLİK BEKLENTİ, UŞAK MAÇI TELAFİ
Son Güncelleme :

18 Nisan 2019 - 17:24

Bildiğiniz gibi sevgili spor severler Samsunspor son 3 haftada aldığı beraberlik nedeniyle liderliği elinden kaçırmış ve haftalardır 4. Sırada bulunan Kastamonuspor beklenmedil bir şekilde liderlik koltuğuna oturdu..

 

Bu ligde heran her şey olabilir demiştik.. Ancak Kastamonuspor şansınında yardımı ile kokay bir fisktür sayesinde Sarıyerin evinde Keçiöreni mağlup etmesi sonucu ligin bitimine sayılı haftalar kala şampiyonluk için çok önemli bir adım attı..

 

Şu tabloyu görünce neden Samsunspor lider olamadıki diye sorasım geliyor.. Bu hafta sonu Kırmızı Şimşekler Uşakspor’u sahasında konuk edecek. Bu maçta alınan skordan çok takımın isteği ve sahadaki duruşu her şeyden önemli. Neden diye soracak olursanız..

 

Burada sergilenecek futbol Samsunspor takımını ilerleyen haftalarda daha rüzgarı arkasına alarak savaşan isteyen bir takım hüvviyetine katacaktır.. Kadroumuz her ne kadar bu ligin üstünde olsada takım olarak maçlara iyi konsantre olmadığımız son 3 karşılaşmada yediğimiz son dakika golleriye bir kez saha ortaya çıktı..

 

Uşakspor maçında ve bundan sonra oyanayacağımız tüm karşılaşmalarda Teknik heyet ve futbolcularımıza çok il düşecek.. Lider olarak sportoto 1.lige çıkma şansını mucizelere bırakana Samsunspor bundan sonraki haftalara en iyi şekilde kenetlenerek hem kayvettiği liderliği telafi hemde taraftarlara kendini affettirmek zorunda.. Samsunspor gerçekten çok büyük bir camia ve bu tür büyük camialar tüm zorluklarında üstesinden elbette gelir.. Uşakspor maçında görüşmek dileğiyle.. HER ŞEY BÜYÜK SAMSUNSPOR İÇİN..

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.