MANİSA ŞAMPİYONA SELAM DURDU - Son Dakika Samsunspor Haber

MANİSA ŞAMPİYONA SELAM DURDU - Son Dakika Samsunspor Haber

25 Ocak 2022 - 23:57

MANİSA ŞAMPİYONA SELAM DURDU

MANİSA ŞAMPİYONA SELAM DURDU
Son Güncelleme :

15 Şubat 2020 - 16:02

 

Samsunspor Dev 90 dakikada Manisada Manisa FKnın rakibi oldu.. Kırmızı şimşekler mücadelenin ilk yarısında rakip kalede Gökhan ve Muhsinle iki önemli pozisyonlar buldu.

Rakibin ilk yarıda tek net pozisyonu ise direnkten döndü.. Manisada bir gün öncesinden başlayan yoğun yağmur neticesinde zeminin ıslak olması maçın ilk yarısında sahada mücadele eden futbolcuları bir hayli zorladı. Maçın ilk yarısı başladığı gibi 0-0 sona erdi.

Maçın ikinci yarısına ise Samsunspor fırtına gibi başladı.. Burak Çalık tecrübesi ve bitirici ile Samsunsporu Manisa FK karşısında 2-0 öne geçirdi. Bu golden sonra rakibi karşısında iyice rahatlayan Samsunspor kral Bahattin Köse ile farkı 3 e çıkardı.. Şimşekler İkinci yarıda bulduğu golle gerçek şampiyonun kim olduğunı Manisa da tüm Türkiyeye göstermiş oldu..

3-0 dan sonra Samsunspor oyunu rolantiye aldı.. Ancak Nurullahın hatası sonrası Manisa ekibi Sinan ile bir gol buldu. Ders niteliğindeki bu gol futbolda ciddiyeti asla elden bırakılmaması lafını doğrular cinsindeydi.

Samsunspor şampiyonluğa olan inancını Manisa da sergilediği mücadele ve attığı gollerle Herkese gösterdi.. Şampiyon hırsıyla isteğiyle taraftarıyla ve camiasıyla belli olur.. Maç öncesi Samsunspor taraftarına çağrıda bulunan meslektaşım Samsunsporlular Manisaya geldi kebabı yedi 3 puanı aldı liderl geldi lider gidiyor.. Sen ve senin gibilere gerçek şampiyonu gösterdi.. Şimdi sırada Çarşamba günü şampiyonu şaha kaldırmak ve Samsunspor-Amedspor maçında tribünleri doldurma vakti.. HER ŞEY BÜYÜK SAMSUNSPOR İÇİN..

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.