Samsun’lu ve Samsunspor’lu Gurbetçileri Üzmeyin be Usta.. | Son Dakika Samsunspor Haber

Samsun’lu ve Samsunspor’lu Gurbetçileri Üzmeyin be Usta.. | Son Dakika Samsunspor Haber

13 Haziran 2021 - 08:34

Samsun’lu ve Samsunspor’lu Gurbetçileri Üzmeyin be Usta..

Samsun’lu ve Samsunspor’lu Gurbetçileri Üzmeyin be Usta..
Son Güncelleme :

07 Mart 2021 - 17:06

Samsunspor Adanademirspor maçını izlerken çok üzüldük be usta. Neyini eleştireyim. Samsunspor’luları üzdükten sonra. Benim eleştirim 25 Nisan’da olacak be usta..

Biz gurbetçilerin  Samsun ve Samsunspor sevdası başkadır. Ama hiç bir zaman Samsunspor sevdasından vaz geçmedik. Maç bitdikden sonra kapı zili çaldı. Kapıyı açdım Adana’lı  Serdar arkadaşım güzel bir Paket hazırlamış hediye olarak. Yaş günü hediyesi gibi süslemiş. Paketi açdım içinden iki adet Şalgam Suyu (acılı) çıktı. Üzülme be arkadaşım, Şalgam suyunu iç rahatlarsın dedi. ..

Paketi verdi ve gitdi. Üzüntüm büyüktü başka bir gündem daha vardı. Gurbetçilerin memleket özlemi çektiğini herkez bilir. Başka bir Özlem’de Şehrinin Takımının başarısı. Bu Özlem’i bilen art niyetli Samsun’lu A.Ç. İsimli Gazeticiyim diye yerel basında yayın  yapan sahtekarlarda üzüyor be usta.

Biz Gurbetçilere forma yollayacağız, Samsunspor’a üye yapacağız karşılığı şudur diye piyasaya çıkan ve Gurbetçileri dolandıran Sahte Samsun’lulardan ve Samsunspor’lulardan bıktık be usta. Bizleri üzmeyin.

Bizler gurbet ellerde Memleket ve Samsunspor hasreti ile yaşayan büyük özlem çeken insanlarız.. Lütfen bizleri bu konusa üzmeyin..

Tek bir Sevdamız var Samsun ve Samsunspor. Saygılar. Almanya-Düsseldorf

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.