SAMSUNSPOR BU DİPSİZ KUYUDAN KURTULUYOR - Son Dakika Samsunspor Haber

SAMSUNSPOR BU DİPSİZ KUYUDAN KURTULUYOR - Son Dakika Samsunspor Haber

26 Ekim 2021 - 03:37

SAMSUNSPOR BU DİPSİZ KUYUDAN KURTULUYOR

SAMSUNSPOR BU DİPSİZ KUYUDAN KURTULUYOR
Son Güncelleme :

17 Haziran 2020 - 18:03

 

Samsunsporun şampiyonluğu yılan hikayesine döndü.. 78 kulüp alt liglerin oynanaması yönünden beyanlarını bildirdiler ancak TFF hale nihayi kararını vermedi..

Bu nedenle benim gibi bir çok Samsunspor taraftarları artık Kırmızı şimşeklerin bir an önce bu dipsiz kuyudan kurtulmasını istiyor..

2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Başkanı Volkan Can liglerin devam etmesi yada tescillenmesi ile ilgili kararın haziran ayının sonuna kadar belli olacağını belirtti. Ayrıca Başkan Can Samsunsporun süper lige layık bir camia olduğunu ve bu lige fazla bir kulüp olduğunu belirtti.

Bunca açıklamalara rağmen TFFnin halen daha ligleri tescil etmemesi hayret verici bir olay.. Buna rağmen Samsunspor aslanlar gibi idmanını yapıyor başarılı teknik adam Ertuğrul Sağlam takımını sanki yarın maç oynayacakmış gibi hazır tutuyor..

Artık yolun sonu göründü.. Madem öyle ligler oynansın bir an önce puan farkı rekoru kırarak şampiyonluğumuzu perçinliyelim.. Artık eski Samsunspor yok.. Efsane olacak bir Samsunspor var.. Geçmişe maziye bakarak Samsunsporun şahlanmasını sabırsızlıkla bekliyoruz..

Toprağım Çarşambasporda beklemede.. Tıpkı Samsunspor gibi şampiyonluğu garanti ancak TFF den ve ASKF den açıklama bekleniyor.. Sabırsızlıkla bekliyorum her iki takımında şampiyonluğunu.. Memleketime selam olsun.. Güzel günler yakın.. HER ŞEY SAMSUN FUTBOLU İÇİN..

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.