SAMSUNSPOR DA HER ŞEY YOLUNDA - Son Dakika Samsunspor Haber

SAMSUNSPOR DA HER ŞEY YOLUNDA - Son Dakika Samsunspor Haber

24 Ekim 2021 - 12:21

SAMSUNSPOR DA HER ŞEY YOLUNDA

SAMSUNSPOR DA HER ŞEY YOLUNDA
Son Güncelleme :

27 Kasım 2019 - 12:51

 

Samsunspor da Efsane Başkan İsmail Uyanıkın ardından Teknik direkrörlük görevine Ertuğrul Sağlam geldi ve daha sonrasında Samsunspor A.Ş Başkanı Yüksel Yıldırım kamouyunu aydınlatmak için kendisinden beklenen açıklamayı önceki gün gerçekleştirdi.

Herşeyi açık ve net bir şekilde açıklayan Yüksel Yıldırım anlayacağınız davulda bende tokmakta bende diyerek yaşananlara son noktayı koydu. Yıldırım Samsunspor sevdasının kendisinde 2 buçuk yaşında başkadığını ve kimse kendisini zorla buraya getirmediğini ve sevdasının peşine geldiğini belirtti..

Samsunspor son derece önemli bir müsabaka olan Sarıyer ile karşı karşıya gelecek.. Kırmızı şimşekler kendisine ters gelen bir takım olan Sarıyeri sahasında mağlup ederek liderlik inadını sürdürmek istiyor..

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam oyuncuları bu maça en iyi şekilde hazırlıyor.. Samsunspor da son 10 günde yaşanan bu gelişmeler takıma en ufak şekilde dahi yansımamasıda bence son derece önemliydi. Artık Samsunspor da raylar yerine oturuyor.

Şahsımın sorusu üzerinde Yüksel Yıldırım Samsunspor’un yeni pilot takımının Çarşambaspor olacağını buradan size müjdeliyorum.. BİR SEVDADIR SAMSUNSPOR..

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.