SAMSUNSPOR GALİBİYET İSTİYOR - Son Dakika Samsunspor Haber

SAMSUNSPOR GALİBİYET İSTİYOR - Son Dakika Samsunspor Haber

25 Ekim 2021 - 06:24

SAMSUNSPOR GALİBİYET İSTİYOR

SAMSUNSPOR GALİBİYET İSTİYOR
Son Güncelleme :

12 Aralık 2018 - 12:50

TFF 2 Lig Beyaz Grupta mücadele veren Kırmızı Şimşekler bu hafta sonu Sakarya deplasmanında kendisi için çok önem arz eden bir müsabakaya çıkıyor. Şampiyonluk yarışını büyük ölçüde belirleyecek olan Sakaryaspor maçı Yılport Samsunspor için çok büyük önem arz ediyor. Bu maçın hazırlıklarına teknik direktör Taner Taşkın nezaretinde Nuri Asan Tesislerinde hız kesmeden devam ediyorlar.

 

Yılport Samsunspor’un hedefi bu müsabaka da yenemiyorsan da yenilme politikasını ön planda tutarak bu maçta mücadele verecekler. Kırmızı Şimşekler deplasmanda oynayacakları Sakaryaspor’dan çekinmiyorlar. Sahada kaybetmemek adına mücadele sergileyecek olan Kırmızı Şimşekler çevre il ve ilçelerden maç için Sakarya’ya gelecek taraftarların desteğini arkasına alarak sahada mücadele verecekler. Yılport Samsunspor’da cezalı oyuncu yok, Ercan Yazıcı hariç sakat oyuncu da bulunmuyor. Sahada tam kadro yer alacak Yılport Samsunspor Sakarya’dan çekinmiyor. 2.Lig Beyaz Grupta ilk yarının son müsabakasına çıkacak olan Yılport Samsunspor bu maçı da kazanarak ilk yarıyı lider bitirmek istiyor.

 

Bu lig Yılport Samsunspor’a dargeliyor. Şampiyon olup biran önce bu ligden layık olduğu TFF 1. Lige çıkması gerekiyor. Büyük bir taraftar kitlesine sahip olan Kırmızı Şimşekler 2. Lig stadlarına sığmadığı gibi onlara dar geliyor bu lig. Liglere verilen arayı en iyi şekilde değerlendirecek olan Yılport Samsunspor Akdeniz Bölgesinde kamp yaparak ikinci yarıya hazırlanacaklar. Ayrıca takımın aksayan tarafları yapılacak yeni transferlerle takviye edilerek ikinci yarıya bomba gibi girecekler.
HERŞEY BÜYÜK SAMSUNSPOR İÇİN.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.