SAMSUNSPOR KALİTESİ İLE KAZANDI - Son Dakika Samsunspor Haber

SAMSUNSPOR KALİTESİ İLE KAZANDI - Son Dakika Samsunspor Haber

24 Ekim 2021 - 03:25

SAMSUNSPOR KALİTESİ İLE KAZANDI

SAMSUNSPOR KALİTESİ İLE KAZANDI
Son Güncelleme :

30 Kasım 2020 - 20:19

Samsunspor kendi sahasında ligin üst sıralarında yer alan rakiplerinden biri olan Tuzlasporu konuk etti.. Kırmızı beyazlı takımımız tüm olumsuz gelişmelere rağmen sahada kalitelerinin en üst seviyelerine çıkarak sahada performansları ile bir tepki vererek rakibine deyim yerindeyse top oynatmadı..

Bu tepki performansı Samsunspor’a olumlu bir sinerji yaptı ve takım sahada basmadık yer bırakmadı.. Bu güzel futbolun karşılığında ilk gol Guido Koçer ikinci gol ise Yalçın Kılınçtan geldi..

Rakip Tuzlasporun nadir gelişen ataklarında ise kalecimiz Nurullah Aslan kalesinde deyim yerindeyse devleşti ve her geçen gün artan performansı ile beraber kurtarışlarınada yenisini ekledi..

Dün akşam sahada tamda Samsunspor taraftarlarının dilediği, beklediği ve istediği bir takım vardı.. Hal böyleyken 3 puanda kaçınılmaz oldu.. Yılport Samsunsporda raylar yerine oturuyor.. Her geçen gün üstüne koyan takımımız eminimki liderliğide eline geçirdiğinde bir daha asla bırakmayacaktır.. Benden bu haftalık bu kadar.. Maskemizi takalım koronadan korunakım.. Kalın sağlıcakla..

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.