SAMSUNSPOR ŞAMPİYONLUK FİTİLİNİ MANİSADA YAKTI - Son Dakika Samsunspor Haber

SAMSUNSPOR ŞAMPİYONLUK FİTİLİNİ MANİSADA YAKTI - Son Dakika Samsunspor Haber

25 Ocak 2022 - 22:30

SAMSUNSPOR ŞAMPİYONLUK FİTİLİNİ MANİSADA YAKTI

SAMSUNSPOR ŞAMPİYONLUK FİTİLİNİ MANİSADA YAKTI
Son Güncelleme :

16 Şubat 2020 - 11:48

Sezonun bu haftasına kadar kıyasıya bir şampiyonluk yarışına giren iki takımın mücadelesinde Yılport Samsunspor deplasmanda en yakın rakibi Manisa FK ya konuk oldu..

Kağıt üzerindeki ve saha avantajı olarak favorinin Manisa FK olarak gösterildiği mücadele Samsunspor bir kez daha ders biteliğinde mücadele örneği sergileyerek futbolun masada değil sahada kazanılacağını herkese göstermiş oldu..

Kırmızı şimşeklerde Burak Çalık adeta maçta yıldızlaşırken gol kralımız Bahattin Kösede kendisinin kral olduğunu Manisalılara göstermiş oldu..

Samsunspor bu kritik Manisa galibiyetiyle şampiyonluğa yürüyeb bu yolda zaferin ateşini Manisa FK maçında fitilledi ve gerçek şampiyonun kim olacağının kısa fragmanını Manisa da tüm Türkiye ye izletti..

Her ne kadar son 4 hafta Samsunspor iyi futbol oynamasada sahadaki mücadelesi ile maçları kazanmasını bilmişti.. Bugün ise mücadelenin yanında ne yapacağını iyi bile oyuncuların rakibin baskısını kırması sonrası gollerde ard arda geldi..

Artık taraftarımızın şampiyonluğa yürüyeb takımımıza daha fazla destek olması gerek.. Her zaman her yerde parmakla gösterilen Samsunspor taraftarını Amedspor maçına davet ediyorum.. Gün şampiyonu hak ettiği gibi destekleme günüdür.. Atatürklü armanla Samsunspor sen çok yaşa..

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.