SAMSUNSPORA FORVET TRANSFERİ GELMELİ.. - Son Dakika Samsunspor Haber

SAMSUNSPORA FORVET TRANSFERİ GELMELİ.. - Son Dakika Samsunspor Haber

17 Eylül 2021 - 05:00

SAMSUNSPORA FORVET TRANSFERİ GELMELİ..

SAMSUNSPORA FORVET TRANSFERİ GELMELİ..
Son Güncelleme :

31 Aralık 2019 - 22:19

Yazımın başlığında da söylediğim gibi bana göre Samsunspora tam anlamıyla bir pivot santrfora sahip değil.. Bu nedenle Bahattin ve Atabeyin yanı sıra bu takıma bir forvet oyuncusu transferi yapılmalı.. En azından bu iki oyuncunun yanında oyuna sonradan dahil olacak hamle golcüsü düşünüle bilir..

Neden diye soracak olursanız..

Bu lig uzun maraton.. Hangi maçta nasıl bir sonuç çıkacağı hiç belli olmuyor.. Özellikle Samsunspor deplasman maçlarında ev sahibi takımın Samsunspora karşı sert ve istekli oyunları gözle görülür bir şekilde açıkça belli..

Bu yüzden geçen sezon bu sıkıntısına Abdülkadir Özgen ile çare bulamayan Samsunsporun devre arasında Süper lig veya 1.lig de oynayan pivot santrfor transfer etmesi gerek.. İleri uçta Bahattin, Guido, İbrahim Halil ve İlyas Kubilaya top indirecek duvar olacak bir forvet..

Şuan Türkiye de bir çok futbolcu Samsunspor forma giymek için can atıyor.. Ancak herkes şunun bilincinde olmalı.. Samsunsporun sokağa atılacak parası yok.. Bu formayı hak eden, Taraftarı ve hocasını memnun eden isimler Samsunspora transfer olacak..

Tahminime göre Samsunspor bir kanat bir de forvet transferi yapacak.. Umarım takımımız için son derece faydalı isimler transfer edilir.. Ertuğrul Sağlam hocamıza bu konuda güvenim tam..

Bir Sevdadır Samsunspor..

 

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.