SAMSUNSPOR'DA YILDIRIM VE UYANIK ORTAKLIĞI - Son Dakika Samsunspor Haber

SAMSUNSPOR'DA YILDIRIM VE UYANIK ORTAKLIĞI - Son Dakika Samsunspor Haber

24 Eylül 2021 - 20:29

SAMSUNSPOR’DA YILDIRIM VE UYANIK ORTAKLIĞI

SAMSUNSPOR’DA YILDIRIM VE UYANIK ORTAKLIĞI
Son Güncelleme :

20 Mayıs 2019 - 19:03

 

Geride bıraktığımız 2018-2019 sezonun ardından Yılport Samsunspor da yeni sezonda yeni bir yapılanma içerisinde hareket ederek sezona başlayacak…

Yıldırım Holding icraa Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım İstanbulda Efsane Başkan İsmail Uyanık ile bir araya gelerek hem geçmiş sezon hemde gelecek sezonun projeleri hakkımda fikir alış verişi içerisinde oldular..

Yüksel Yıldırım, İsmail Uyanık ile yaptığı bu görüşme sonrası Efsane Başkan Uyanık’a taö yetki vererek gündemi uzun süre mejgul eden takımı ben yapcam olayına son verdi.. Efsane Başkan İsmail Uyanık sağlık durumu ile ilgili ufal bir operasyon geçirmesinin ardından Samsuna dönerek hem yeni sezon çalışmaları hemde alt yapı tesisleri ile ilgili önemli projeyi hayata geçirecek..

Öte yandan sosyal medyayı mejgul eden İlyas Kubilay Yavuzun mesajında belirttiği sözlerin yalnış anlaşıldığı ve oyuncu Samsunspor ile 3 yıllık sözleşmesi bulunduğunu belirterek yeni sezonda Samsunspor’un şampiyon olması için var gücü ile çalışacağını belirtti..

İsmail Uyanık’ın Sağlık sorunlarını halletikten sonra Samsuna dönerek Bazı futbolcular şle yol ayrımına gideceği ve yeni transferlerle alakalo çalışmalara bir an önce başlayacağını belirtebilirim.. İnşallah yeni sezonda her şey daha güzel olacak. Geçen sezon yapılan hatalardan ders alınarak bu sezon aynı hayatalara düşülmeyeceği görüşünde birleşildi. HER ŞEY BÜYÜK SAMSUNSPOR İÇİN.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.