SAMSUNSPOR'DAN BİR AÇIKLAMA DAHA

SAMSUNSPOR'DAN BİR AÇIKLAMA DAHA

Samsunspor Divan Kurulu kulüpte yaşanan kritik süreçle ilgili açıklamada bulundı. İşte Samsunspor Divan Kurulundan yapılan yazılı açıklama;

Değerli Samsun'lular. Kulüp Başkanlık Divan Kurulumuz, Samsunsporumuzun yaşadığı krizden kurtulması amacı doğrultusunda faaliyetlerine devam etmektedir.

Bu mücadelede, en yakın destekçi ve yardımcılarımız, (Sayın Valimiz, Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız, Sayın Milletvekillerimiz)'inde yoğun mesaileri ve samimi gayretleridir.

Bu arada, kamuoyu iletişim araçlarında, sorunlara çare bulmak, dertlere derman olmak ve önerilerde bulunmak yerine;

Zamanında, maddi ve manevi yardımda bulunmuş olan, gerektiğinde de, çare ve yardım odağı kabul edilerek kendilerine baş vurulan kişi ve kuruluşlara, kişilikleri, şahısları, aile fertleri ve sevdiklerine yönelik, çirkin, sözel ve yazılı şekilde saldırılarda bulunulduğunu, maalesef duymakta ve gözlemlemekteyiz.

Hiç kimsenin şahsı ve ailesine ve yakınlarına karşı, bu türlü saldırıların kurulumuzca tasvip edilmesinin mümkün olamayacağını ve bizi çok üzdüğünü belirtmek isteriz.

Evvelki bildirimizde, açıkça beyan ettiğimiz üzere, Kulübümüzün mali sorumluluklarında, darboğaz aşılmadıktan sonra, gereksiz yere ümitlenmenin anlam taşımadığını herkes bilmektedir.

Bu anlamda, acilen BORÇLARIN ertelenerek, yeniden taksitlenme yapılandırılmasına gidilerek veya ÖDENEREK çözümlenmesi gerektiği gerçeği ortada ve uzun zamandır Kamuoyunca malum ve alenidir.

Çözüm, borçların ödenmesi veya bu konuda alacaklılarla anlaşarak(kişi veya kurum) rızaları ve gönülleri alınarak ikna edilmesi sureti ile, meselenin halinden geçer.

Kulübümüze parasal yardım yaparak hayatiyetini sağlamış kişi veya kurumların, aleyhine SEÇİMLİ KONGREDE KULÜBÜ YÖNETMEYE TALİP OLACAKLARIDA, fikirlerinden caydırıcı olabilecektir.

Bu hal, Kulübümüz aleyhine son derece vahim sonuçlar doğurabilir. MAAZALLAH!!!(Düşünmek bile istemiyoruz) Zira, geceli gündüzlü tüm çalışmalarımız, kötü gidişe son vermek içindir.

Problemlere çare sunmak, çözüme yol gösterici olmak, yardım etmek yerine, içinde bulunulan durum fırsat bilerek "Sadece şikayet ve tenkit etmeyi tercih etmenin" zamanı değildir.

Zaman, sebep ve neticelerin tartışmalarının geleceğe aktarılarak, bir an evvel SAMSUNSPOR'U bu krizden çıkarmak zamanıdır.

SAMSUNSPOR'umuzun YAŞAYACAK HAYATI ve GERÇEKLEŞTİRECEK HAYALLERİ vardır.

SAYGILARIMIZLA

SAMSUNSPOR KULÜP BAŞKANLIK DİVAN KURULU

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.