SAMSUNSPORLU BAŞKAN'DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

SAMSUNSPORLU BAŞKAN'DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Atakum’da dünyaya gelen bebeklere ilk hediyelerini ‘Hoş geldin Bebek’ paketleriyle veren Atakum Belediyesi, 14 Şubat itibariyle hediye paketlerine anlamlı bir projeyi dahil etmiş oldu. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, hediye paketlerine ‘İlk Doğuşta Aşk Samsunspor’ armalı, kırmızı-beyaz bebek tulumu ve ayakkabısıyla şehirde çok önemli bir ilke de imzasını atmış oldu.

Atakum Belediyesi tarafından, ilçede dünyaya gelen bebekler için hazırlanan ve ailelerin evlerine gerçekleştirilen ziyaretlerle teslim edilen ‘Hoşgeldin Bebek’ paketlerine muhteşem bir proje dahil edildi. “Bu şehrin çocukları Samsunsporlu doğar” diyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Bu görüşümüzden hareketle, Hoşgeldin Bebek paketlerimize, ‘İlk Doğuşta Aşk Samsunspor’ armalı, kırmızı-beyaz bebek tulumu ve ayakkabısını da ekledik” dedi.

İLK HEDİYE KIRMIZI-BEYAZ ARMALI

Hoşgeldin Bebek uygulamasını, bebeklerin dünyaya Atakumlu olma ayrıcalığıyla gelmiş olmanın farkını ilk günden hissedebilmeleri için başlattıklarını ve yaptıkları değişiklikle artık Samsunsporluluk bilincini de ilk günden hissedeceklerini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “ Biz istiyoruz ki, çocuklarımız statlarında izlemeyemedikleri takımlara değil, Şehr-i Samsunspor’un markası olan Samsunspor’a aidiyat duygusu ile büyüsünler.  Takımımız yaşasın, çocuklarımız Samsunsporlu olsun. Bu şehirde bebekler Samsunspor ile daha beşiklerinde buluşşsun ve bu büyük aşka merhaba desinler istiyoruz.  Bu uygulama, anne baba ve aile ile birlikte gönüllere girebilme, kalplerde belki de küllenen sevdayı daha beşikten itibaren canlandırabilmek için hayata geçirilmiş, çok önemsediğim bir projedir” diye konuştu.

ADANMIŞLIK YOKSA, BAŞARI DA YOKTUR

Ülkemiz başta olmak üzere dünyada bir çok spor ve futbol kulubü olduğunu ifade eden İshak Taşçı, “ Evet spor ve özellikle futbol hepimizin bir yanıyla hayatımızda önemli bir yeri var. Ancak bu şehir de Samsunspor denince, kırmızı beyaz denince akla gelen ilk şey Aşktır. Mücadeledir. Emektir. Şehre rengini veren bir gökkuşağıdır Samsunspor. Bu armanın bahsi geçtiği hiçbir yerde akla sadece futbol gelmez. Spor gelmez. Hissettirdikleri ve yaşattığı duygular en içten, derinden gelir. İlk Doğuşta Aşk  işte bu duygu ve düşüncelerle hazırlanmış ve hayata geçirilmiş çok önemli bir köprüdür. Hedef ise aile de başlayan bilincin, önce çocuklarımıza, sonra evlerimize, okullarımıza ve stadımıza doğru ilerleyerek sarsılmaz bir bağ oluşmasını sağlamaktır. Unutulmamalı ki, ortada müthiş bir adanmışlık yoksa, muhteşem bir başarı da yoktur” şeklinde konuştu.

BU ŞEHRİN ÇOCUKLARI SAMSUNSPORLU DOĞAR

Samsunspor’un şehrin ortak paydası olduğunu kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Kırmızı beyazlı arma ile ilgili en büyük hayallerimden biri de “Bu şehrin çocukları Samsunsporludur”  sloganının bir söylem olmaktan çıkarak, gerçekleştiğini görmektir. ‘İlkdoğuşta AŞK’ işte bu hayalin önemli aşamalarından biridir. Biz, her sene 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Samsunsporumuzla ilgili önemli bir çalışmayı hayata geçiriyoruz. “Bu Aşkın Kahramı Sensin” projesiyle başlayan, kalpler ve gönüllerdeki sevdayı canlandırma, canlı tutma süreci, İlk Doğuşta Aşk çalışmamız ile devam etmektedir. Samsun’da Çocuklarımız, hafta sonları gidip izleyebilecekleri takımları tutsunlar. Aşkını yaşadıkları takıma dokunabilsin,  formalarını giyerek idmana gidebilsin, Şehrine can veren renklere sevdalı olsunlar istiyoruz” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.