SAMSUNSPORUN SORUNU TAKIM OLAMAMAK - Son Dakika Samsunspor Haber

SAMSUNSPORUN SORUNU TAKIM OLAMAMAK - Son Dakika Samsunspor Haber

17 Eylül 2021 - 04:29

SAMSUNSPORUN SORUNU TAKIM OLAMAMAK

SAMSUNSPORUN SORUNU TAKIM OLAMAMAK
Son Güncelleme :

29 Ekim 2019 - 21:59

Samsunspor Teknik direktörü İrfan Buz Sancaktepe karşısında alınan beraberlik sonrası maç sonu hiçte istifa sinyalleri vermemesinin ardından maçtan 1 gün sonra istifasını Yönetime bildirdi..

 

Geldiği günden bu yana gerek antrenmanlarda gerekse saha kenarında hırsı ve azmi ile Samsunspor taraftarlarını sezon sonu mutlu sona ulaştıracağına inandıran İrfan Buzun ansızın sessiz sedasız istifa etmesi kimilerini şaşırttı, kimilerini ise yanıltmadı..

 

Bana sorarsanız İrfan hocanın istifa etmesinden çok takımdaki bazı isimlerin bu takımda yer almaması gerektiğini düşünüyorum.. Hocanın hırsı ve inancının yarısı Samsunsporlu futbolcularda olsaydı şuan Manisaspor ile aynı puanla puan sıralamasında çekişiyorduk..

 

Bu nedenle hocanın gitmesi bence çare değil.. Samsunspor da sorun başka.. Taraftar var, Para var, Başkan var herşey var hiç bir şey eksik değil.. Hatta Samsunsporun eksiği yok fazlası çok..

 

Bundan 4-5 sezon önce keşke bu futbolcular Samsunspor da yaşanan sıkıntılar görseydiler de şimdi bu halimize binlerce kez şükrederek sahada savaşırlardı.. Rakibi ısırırlardı..

 

Manisa FK ile aradaki puan farkı kapanmayacak bir fark değildir.. Ancak bu takımın sahada şampiyonluğa inanmış bir şekilde yer alması ve mücadele etmesi lazım.. Başka türlü Manisaspor 3 hafta puan kaybetse bu takım 5 hafta kaybeder..

 

Dediğim gibi bu takımda sorun hoca değil.. Yedekten giren oyuncu oyuna direk etki yaratamıyor..  Samsunsporun en büyük sorunu takım olamamak. Takım olarak kenetlenememek. Devre arasına kadar bu takım puan kaybetmese yapılacak doğru takviyelerle Samsunsporun şampiyon olacağına inanıyorum..

 

Son olarakda bu ligi iyi bilen bir teknik adam takımın başına getirilir ve takım büyünlüğü sağlanırsa direk lig lideri olmasada Play-offlardan Samsunsporun 1.lige çıkacağına eminim..

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.