SAMSUNSPORUN TARİHE GEÇEN KONGRESİ..

SAMSUNSPORUN TARİHE GEÇEN KONGRESİ..

Tarihinde hiç bir Samsunspor Kongresi bu kadar canlı bu kadar heyecanlı bu kadar coşkulu geçmemişti. Üyeler ve taraftarlar Samsunspor'un düştüğü durumdan nasıl çıkarız nasıl kurtuluruz diye beklerken efsane başkan İsmail Uyanık...

Tarihinde hiç bir Samsunspor Kongresi bu kadar canlı bu kadar heyecanlı bu kadar coşkulu geçmemişti. Üyeler ve taraftarlar Samsunspor'un düştüğü durumdan nasıl çıkarız nasıl kurtuluruz diye beklerken efsane başkan İsmail Uyanık ve Yıldırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım Samsunspor'un imdadına yetiştiler..

Geçmişe bir bakacak olursak Samsunspor'u 14 yıl süper ligde tutmuş ve orada barındırmış Başkan İsmail Uyanık bu coşkulu kongre'de üyelerin tamamının oyunu alarak Samsunspor Başkanlığına yeniden seçildi bana göre 2 Haziran 2018 Samsunspor kongresi tarihi bir milat olarak devamlı anılacaktır.

Salonu tıklım tıklım dolduran taraftarların İsmail Uyanık salona girdiği anda ortalığı inleterek Uyanık Başkan Samsunspor Şampiyon tezahürat ile karşıladılar Samsunspor'un evvelsi gün yapılan olağan üstü genel kurulda İsmail Uyanık'ın listesi seçilmeden önce delegeler Samsunspor tüzüğü'nün ilgili maddesi uyarınca Yönetim kuruluna spor şubesinin bir şirkete aktif ve pasifleri ile devretme yetkisi vermiş oldular evvelsi gün Samsunspor genel kurulunda alınan karar ile hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacak zaten bu zamana kadar olması gereken bu değilmiydi Yıldırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım Samsunspor'un bütün borçlarını silecek olmasıda bence olumlu bir gelişme Samsunspor'un karıda zararıda spor şubesinin devredileceği şirket olacak evvelsi gün genel kurulda en büyük alkışı Samsunspor'a büyük katkılar sağlayan Kapanmasını önleyen Samsun Valisi Osman Kaymak almış oldu 7 kişilik kayyım heyetinede özverili çalışmaları dolayısı ile de teşekkür edilmiş oldu.

Samsunspor kulübünün başarılı yönetilmesi biraz da sportif başarıya bağlıdır bu işi Türkiye’de iyi bilenlerin başında da efsane başkan İsmail Uyanık gelmektedir. Bu takımı ve bu yiğidi düştüğü yerden kaldıra bilmek için Yıldırım Holding Yönetim kurulu Başkanı Yüksel Yıldırımın maddi katkıları ile kurulacak kuvvetli bir kadro ile önce düşmüş olduğu Spor toto 1. lig'e daha sonrada o sene bu sene diyerek hedefi süper lig olacaktır. Bu kadar güzel gelişmelere bizde gazetemiz adına hayırlı olsun demekten başka ne düşer.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.