SAMSUNSPOR'UN TURU GEÇECEĞİNE İNANCIM TAM - Son Dakika Samsunspor Haber

SAMSUNSPOR'UN TURU GEÇECEĞİNE İNANCIM TAM - Son Dakika Samsunspor Haber

24 Ekim 2021 - 12:28

SAMSUNSPOR’UN TURU GEÇECEĞİNE İNANCIM TAM

SAMSUNSPOR’UN TURU GEÇECEĞİNE İNANCIM TAM
Son Güncelleme :

12 Mayıs 2019 - 20:16

 

Samsunspor Play-off çeyrek final ikinci maçında sahasında Sakaryaspor’u konuk edecek. İlk maçta rakibi karşısında net gol pozisyonlar yakalayan Kırmızı şimşekler avantajı elinden kaçırsada 19 mayıs stadında sonucu lehine çevirmek istiyor..

Yılport Samsunspor ile Samsun Şehri şimdiden maçın havasına girmiş durumda. Taraftarlar günler öncesinden uzun kuyruklar ardından biletlerini temin ediyorlar.. Şehir resmen Samsundpor ile yatıp Samsunspor ile kalkıyor..

İlk maçta yapılan hatalar bir daha yapılmazsa.. Net pozisyonlar gole çevrilir ise 50 yıllık spor yazarlığı tecrübeme dayanarak Samsunspor’un bu maçı çok rahat kazanacağını düşünüyorum.. Ancak futbol sahafa oynanan bir oyun. Kim daha fazla isterse o kazanır.. Bu nedenle Kırmızı şimşeklerin rakibinden daha çok istemesi lazım..

Tabi bu noktada taraftarlarımızada büyük iş düşüyor.. Her zaman takımlarına inanılmaz destel veren yüce Samsunspor taraftarları Sakarya virajında da takımlarına tur atlatmak ve zafere bir adım daga yaklaştırmak için bu 90 dakikada sevdalarına destek vereceklerine inancım tam. HERŞEY BÜYÜK SAMSUNSPOR İÇİN..

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.