SAMSUNSPORUN UMUTLARI TÜKENİYOR - Son Dakika Samsunspor Haber

SAMSUNSPORUN UMUTLARI TÜKENİYOR - Son Dakika Samsunspor Haber

22 Eylül 2021 - 02:11

SAMSUNSPORUN UMUTLARI TÜKENİYOR

SAMSUNSPORUN UMUTLARI TÜKENİYOR
Son Güncelleme :

26 Ekim 2019 - 23:23

Samsunspor kendi saha ve taraftarı önünde Sancaktepeyi konuk etti.. Yüce Samsunspor taraftarı yüne üzerine düşen görevi yaparak tribünlerde takımlarını ateşlemek adına 90 dakika boyunca hiç susmadılar..

 

Ancak sahada öyle bir Samsunspor vardıki.. Rakibini ısırmayan, İlk yarı kısır pozisyonlara girerek adeta maçın 0-0 biteceğinin sinyalini veren bir takım hüvviyetindeydi.. Buna rağmen taraftarlar takımlarından bir son dakika golü beklercesine sonuna kadar desteklerini sürdürdüler..

 

Ancak sahada 80 dakika boyunca rakibine diş geçiremeyen, Bu dakikaya kadar sarı kart bile görmeyerek son derece rahat bir oyun sergileyen Samsunspor da ikinci yarıda oyuna dahil olan İlyas, Bahattin ve Ahmethan da ne yazıkki takımlarına bir katkıda bulunamadılar..

 

Samsunsporun halen daha sabit bir ilk 11 i yok.. Bir hafta Samed diğer hafta Oğuz ondan sonraki hafta İlyas derken orta sahamız bir türlü oturmadı.. Forvette ise Atabey ve Bahattinin inişli çıkışlı performansı ne yazıkki bu takımı bu hale getiren etkenlerden bir kaçı..

 

Manisa FK ile puan farkı 6 ya çıktı.. Atı alan üsküdarı geçecek gibi.. Yani Samsunsporun bu kötü performansı devam ederse umutlar tükeniyor demektir.. Play-offları aklımızın ucundan dahi geçirmek istemiyoruz ancak durum onu gösteriyor.. HER ŞEY BÜYÜK SAMSUNSPOR İÇİN..

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.