SEVİNCİMİZ 3 PUAN - Son Dakika Samsunspor Haber

SEVİNCİMİZ 3 PUAN - Son Dakika Samsunspor Haber

17 Eylül 2021 - 23:06

SEVİNCİMİZ 3 PUAN

SEVİNCİMİZ 3 PUAN
Son Güncelleme :

04 Ekim 2020 - 19:08

Yılport Samsunspor ligin dişli ve mücadeleci ekiplerinden Akhisarsporu sahasında konuk etti.. Kırmızı beyazlılar maçın ilk yarısında vasat bir oyun sergiledi.. 6 eksikle mücadele etmek kolay degil..

Gyassinin bir türlü istenileni verememesi, Burak Çalıkın yokluğunun fazlasıyla aranması ileri uçta Samsunsporun yine zora soktu.. Maçın ilk devresi de bu olumsuzluklar içinde golsüz tatsız tutsuz tamamlandı..

İlyas Kubilay Yavuzun oyuna girmesi takıma biraz hareket getirdi.. Nitekim bunun neticesinde Samsunspor aradığı golü İlyas ile buldu.. İlyas bu golle bir kez daha kalitesini herkese gösterdi..

Sonuç olarak vasatı aşamasakta zorladığımız iyi oynamadığımız ve altı eksikle çıktığımız maçta sahadan galibiyetle ayrılmasını bildik.. Ancak rakibin son vuruşları iyi olsa maç çok farklı yerlere gidebilirdi.. Bu durum bize uyarı olur..

Teknik direktör Ertuğrul Sağlamın bu mücadeleden en iyi şekilde ders çıkaracağını düşünüyorum.. Puan kaybımız yok, Yolumuza emin adımlarla devam ediyor.. Panik yamadan, Olumsuz düşünmeden bu yolda hedefe ulaşmalıyız.. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere.. Sağlıcakla kalın..

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.