TÜM TÜRKİYE GERÇEK ŞAMPİYONU GÖRECEK - Son Dakika Samsunspor Haber

TÜM TÜRKİYE GERÇEK ŞAMPİYONU GÖRECEK - Son Dakika Samsunspor Haber

25 Ocak 2022 - 23:42

TÜM TÜRKİYE GERÇEK ŞAMPİYONU GÖRECEK

TÜM TÜRKİYE GERÇEK ŞAMPİYONU GÖRECEK
Son Güncelleme :

12 Şubat 2020 - 19:01

 

Samsunspor Cumartesi günü Manisada bir maçtan daha fazlasını oynamak ve gerçek şampiyonun kim olduğunu göstermek için sahaya çıkacak..

Bu maç son derece önemli.. Futbolcularımız ve teknik heyetimiz bunun bilincinde.. Tek yapmamız gereken camia olarak Manisa maçına kenetlenmek..

Manisa medyasında bazı meslektaşlarımız Samsunsporlular gelsin şampiyon Manisayı görsünler demiş.. Maç sahada kazanılır.. Samsunsporun mazisi ve büyüklüğü Manisa FK ya iki beden büyük gelir..

Herkes haddini ve yerini bilecek.. Yüce Samsunsporun ve taraftarının büyüklüğü ortada.. Bu camia ne proje takımı neden başka bir şey.. 55 yıllık tertemiz mazimizle düştüğümüz bu çukurdan elbet alnımızın akkıyla çıkacağızda..

Samsunsporun gerçek şampiyonu sadece Manisaya değil tüm Türkiye ye sezon sonu göstereceğine adım gibi eminim.. Bunuda herkes böyle bilsin..

Bu takım bu sene şampiyon olacak.. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.. Benim Başkan Yüksel Yıldırımada Ertuğrul Sağlama ve oyunculara güvenim sonsuz.. HER ŞEY BÜYÜK SAMSUNSPOR İÇİN..

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.