Ümraniyespor'dan Okan Derici ve Samsunspor açıklaması - Son Dakika Samsunspor Haber

Ümraniyespor'dan Okan Derici ve Samsunspor açıklaması - Son Dakika Samsunspor Haber

16 Eylül 2021 - 00:41

Ümraniyespor’dan Okan Derici ve Samsunspor açıklaması

Ümraniyespor Kulübünden Hakem Hatası, Okan Derici ve Samsunspor açıklaması..

Ümraniyespor’dan Okan Derici ve Samsunspor açıklaması
Son Güncelleme :

31 Ocak 2021 - 23:29

Ümraniyespor Kulübü Samsunspor maçında yaşanan skandal hakem hatası sonrası, futbolcusu Olan Derici ve Samsunspor ile ilgili açıklama yayınladı.

Ümraniyespor’un yaptığı yazılı açıklama şu şekilde: Bugün TFF 1. Lig 19. Hafta Samsunspor müsabakasının 89. dakikasında maç 1-1 devam ederken hava atışı sonrası rakip oyuncunun 3-4 saniye geçmesine rağmen hamle yapmaması neticesinde yaptığı baskı ve hakemin oyna direktifi sonucu Okan Derici’nin attığı gol ile takımımız skoru 2-1’e getirmiştir.
Teknik direktörümüz Recep Uçar ve oyuncularımızın maç içi yapmış olduğu istişare sonucu rakibimizin gol atması centilmenlik penceresinden daha uygun görülmüş ve maç 2-2 beraberlikle sonuçlanmıştır. Takımımız, puan tablosundaki yeri ve 3 puan ihtiyacına rağmen fair play ruhunu ortaya koymuş ve büyük bir centilmenlik örneği sergilemiştir.
Futbolcumuz Okan Derici’nin hakem atışı sonrası rakip takım oyuncusunun ağır davranması ve hakemin direktifiyle verdiği reaksiyon normaldir. Futbolcumuz ve ailesine karşı sosyal medya üzerinden yürütülen karalama kamnapyasını kınıyor, futbolcumuzun yanında olduğumuzu belitiyoruz.
Bu vesileyle, futbolcularımızı mücadelelerinden ötürü kutlarız.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.