Altınordu Maçını İzlerken Yaşadığım Duygular.. | Son Dakika Samsunspor Haber

Altınordu Maçını İzlerken Yaşadığım Duygular.. | Son Dakika Samsunspor Haber

11 Haziran 2021 - 19:22

Altınordu Maçını İzlerken Yaşadığım Duygular..

Altınordu Maçını İzlerken Yaşadığım Duygular..
Son Güncelleme :

16 Mart 2021 - 15:31

Sevda Kuşun Kanadında Samsunsporum…

Altınordu-Samsunspor maçını Gurbet ellerde Televizyon’dan seyrederken kahrolmak elde değil.

Televizyon ekranına bakdıkca içimden geçen duygularımı buraya döksem, belki beni algılamak istemezsiniz. Gurbetçileri algılanmasını arzu ederim.

Çok değişik bakış açılarımı ifade edebilirim, maç hakkında. Hangisinden başlıyıcağımı karar veremedim. Aklımda acil olanları paylaşmak istedim. TFF ve Hakeminiz Samsunspor üzerinde oynamak istedikleri komplo hissi verdi bana Televizyon ekranı. Ama başaramadınız.

Gel gelelim Samsunspor Futbolcularına; Sizleri belki acımasız eleştirmek isterim ama şimdi zamanı değil. İçlerinde isim vermeden 2-3 kişiyi eleştirmek istiyorum yapıcı olarak.

Televizyon ekranına bakarken bana şu duyguyu hissetdirdiniz. Büyük Başkan Yüksel Yıldırım’ı yalnız bırakıyorsunuz, İnsanın aklına “Samsunspor’u zora sokarak Başkandan Geride kalan maçlar için “Pirim” mi koparmak istiyorsunuz” sorusu gelmiyor değil.. Sizlerin aldığı ücreti ve Pirimleri oynadığınız Lig’de hangi takım veriyor.

Başkana Teşşekür etmeniz gerekirken ona ihanet ediyorsunuz. Çıkın maçlara Emeğinizin karşılığını verin. Samsun’a ve Samsunspor taraftarına ihanet etmeyin. O taraftar #Kenetlendi Sizlerinde kenetlenmesini istiyor özde Samsun’lular ve Samsunsporlular.

“Eleştirmek için bahane üretmedim, #Kenetlenmek için çareler aramalı”

Samsun ve Samsunspor için.

Televizyon Ekranında bana bu duyguyu yaşatdınız. Duygularımla Oynamayın.

Herşeye Rağmen sahadaki 9 Kişiye Teşşekür ederim. Daha fazla üzülmeme izin vermedikleri için. Samsunspor’un Atatürk’lü şanlı armasını herkes taşıyamaz.. Düsseldorf-Almanya selamlar..

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.